Aster Parel String Met Open Kruisje Zwart - Curvy
  • -4%

Bottoms Up
Kies voor sexy stijl met deze string met parels! Comfortabel elastisch materiaal met een open kruisje voor een opvallende look.
Maat
  • Queen Size (46 - 52)
Nog maar 6 op voorraad, voor 22:30 uur besteld? Morgen bezorgd!
12,47 € 12,99 -4%
  • Gratis verzending vanaf €50
  • Betalen zoals je wilt, vooraf of achteraf
  • 14 dagen niet goed, geld terug garantie*
  • Supersnelle klantenservice
  • 100% discreet verpakt en verzonden

Omschrijving

De string is volledig bezaaid met glinsterende parels.Deze glinsterende string met parels is de perfecte manier om je goed te voelen. De string heeft een open kruisje dat zorgt voor een prachtige look. Hij is gemaakt van elastisch materiaal, waardoor hij comfortabel zit. De string is volledig bezaaid met glinsterende parels die ervoor zorgen dat je er sexy uitziet.De stevige stof die gebruikt is bij deze string, zorgt ervoor dat je je sexy en verleidelijk voelt. De open kruisjes zorgen voor een unieke look die je geen ander vindt. Bovendien zijn de parels perfect gekozen om je outfit af te maken. Ze geven een prachtige glinstering af, waardoor je oogverblindend bent.Je kan deze string combineren met verschillende items om jouw persoonlijke look neer te zetten. Hij past perfect bij zowel een casual als formele outfit, waardoor hij veelzijdig is en altijd goed staat. Met deze string aan voel je je sexy en verleidelijk, terwijl hij comfortabel draagt dankzij het elastische materiaal.Een prachtige manier om jezelf mooi te maken en er sexy uit te zien, is door deze string met parels te dragen. De combinatie van het open kruisje en glinsterende parels geven jouw outfit een unieke look die niemand anders heeft. Met dit item aan voel je je opvallend en verleidelijk, terwijl je comfortabel beweegt dankzij het elastische materiaal. Kies deze string met parels om jezelf mooi te maken en er sensueel uit te zien!
  • Opvallende string
  • Curvy vriendelijk
  • Met parels
  • Open kruisje
  • Elastisch materiaal

Productdetails

Man/Vrouw/Unisex
Vrouw
Rekbaar
Ja
Eindoordeel
5
Soort garantie
Good Warranty Service
Garantie
Ja
Kleur
Zwart
Verpakking
Retailverpakking (Karton)
Herkomst
China
Materiaal
20% Elastaan, 80% Nylon
Pasvorm
Nauwsluitend
Bleken
Nee
Maatvoering
Valt normaal
Wastemperatuur
Handwas
Chemisch reinigen
Nee
Droogtrommel
Nee
Strijken
Nee
Motief
Mixed
Open Lingerie
Open Kruisje
Productiemethode
Geweven
PY2203-BLK-QS
6 Items
657447303906

Reviews (0)

Er zijn nog geen reviews over dit product, ben de eerste!
Toegevoegd aan wenslijst