Aster Parel String Met Open Kruisje - Roze
  • -4%

Bottoms Up
String met bloemen design, speelse belijning en parels bij het kruisje. Elastisch materiaal voor optimale pasvorm. Ideaal voor speciale gelegenheden.
Maat
  • S/M
  • L/XL
Tijdelijk uitverkocht
12,47 € 12,99 -4%
  • Gratis verzending vanaf €50
  • Betalen zoals je wilt, vooraf of achteraf
  • 14 dagen niet goed, geld terug garantie*
  • Supersnelle klantenservice
  • 100% discreet verpakt en verzonden

Omschrijving

Deze opvallende string is een speelse toevoeging aan je lingeriecollectie. Het ontwerp is versierd met bloemen, parels en een belijning bij het kruisje. Het materiaal is elastisch voor een fijne pasvorm die je figuur flatterend accentueert. Dankzij de stofstretch zul je je gedurende de dag heerlijk comfortabel voelen. De string past bij iedere gelegenheid, of je nu een avondje uit gaat of gewoon thuis bent.

De string is ook perfect voor speciale gelegenheden, zoals bruiloften, galafeestjes en verjaardagen. Het ontwerp combineert klassieke elegantie met moderne glamour en voegt een speciale touch toe aan je outfit. Met deze string voel jij je prachtig en sexy! De parels in combinatie met de bloemen creëren een uniek effect dat eruit springt.

Dankzij de elastische stof blijft de string mooi zitten en heb je geen last van schurende of knellende bandjes of andere materialen. Je bent verzekerd van extra comfort, waardoor je optimaal kunt genieten van elke gelegenheid waarbij je deze lingerie draagt.

  • Opvallende string
  • Speelse belijning
  • Bloemen design
  • Parels bij het kruisje
  • Fijne pasvorm

Productdetails

Man/Vrouw/Unisex
Vrouw
Rekbaar
Ja
Eindoordeel
5
Soort garantie
Good Warranty Service
Garantie
Ja
Kleur
Roze
Verpakking
Retailverpakking (Karton)
Herkomst
China
Materiaal
80% Nylon, 20% Elastaan
Pasvorm
Nauwsluitend
Bleken
Nee
Maatvoering
Valt normaal
Wastemperatuur
Handwas
Chemisch reinigen
Nee
Droogtrommel
Nee
Strijken
Nee
Motief
Mixed
Productiemethode
Geweven
PY2203-PNK-SM
657447303944

Reviews (0)

Er zijn nog geen reviews over dit product, ben de eerste!
Toegevoegd aan wenslijst