Aster Parel String Met Open Kruisje Roze - Curvy
  • -4%

Bottoms Up
String met bloemen design, parels bij kruisje. Elastisch materiaal voor een fijne pasvorm. Ideaal voor opvallende looks!
Maat
  • Queen Size (46 - 52)
Op voorraad, voor 22:30 uur besteld? Morgen bezorgd!
12,47 € 12,99 -4%
  • Gratis verzending vanaf €50
  • Betalen zoals je wilt, vooraf of achteraf
  • 14 dagen niet goed, geld terug garantie*
  • Supersnelle klantenservice
  • 100% discreet verpakt en verzonden

Omschrijving

Deze string is een echte must-have voor de zomer. De stof is zacht en elastisch, waardoor je optimaal comfortabel bent en je het gevoel hebt dat je nauwelijks iets aan hebt. De string heeft een uniek bloemen design dat er prachtig uitziet, met speelse belijning aan de zijkanten en parels bij het kruisje. Het is een eyecatcher die perfect staat als onderdeel van je zomerse look.

Bovendien is de string makkelijk te combineren met andere kledingstukken. Je kunt hem dragen onder shorts, rokken of jurken om je look af te maken. Ook als je gaat voor een meer sexy uitstraling, bijvoorbeeld als je gaat strandhangen of naar feestjes gaat, dan is deze string perfect. Je kunt hem combineren met andere lingerie items zoals een bh of body voor een vrouwelijke outfit.

Deze string is gemaakt van hoogwaardige materialen die ademen, waardoor je koel en comfortabel blijft tijdens warme dagen en avonden. De pasvorm is perfect voor elke maat en hij blijft goed zitten, zelfs bij activiteiten zoals dansen of sporten. Het materiaal voelt prettig aan op de huid en beweegt mee met jouw lichaam.

Kortom, deze prachtige string met bloemen design en parels is perfect om je zomerse look af te maken. Het materiaal is ademend, elastisch voor optimaal comfort en hij blijft goed zitten tijdens allerlei activiteiten. Kies jouw favoriete kleur en maak jouw look compleet!

  • Opvallende string
  • Curvy vriendelijk
  • Speelse belijning
  • Bloemen design
  • Parels bij het kruisje

Productdetails

Man/Vrouw/Unisex
Vrouw
Rekbaar
Ja
Eindoordeel
5
Soort garantie
Good Warranty Service
Garantie
Ja
Kleur
Roze
Verpakking
Retailverpakking (Karton)
Herkomst
China
Materiaal
80% Nylon, 20% Elastaan
Pasvorm
Nauwsluitend
Bleken
Nee
Maatvoering
Valt normaal
Wastemperatuur
Handwas
Chemisch reinigen
Nee
Droogtrommel
Nee
Strijken
Nee
Motief
Mixed
Productiemethode
Geweven
PY2203-PNK-QS
50 Items
657447303968

Reviews (0)

Er zijn nog geen reviews over dit product, ben de eerste!
Toegevoegd aan wenslijst